Şehnaz Paçacı
kelebek gürültüsü

Nerede Kalmıştık?

09 Nisan 2010 | Sarhoş Kelebek

Yine uzun zaman olmuş, neredeyse bir buçuk aydır uğramamışım. Ama çok güzel bahanelerim var bunun için. Çok çalıştık bu sürede, wifinerede.com‘u açtık. Türkiye’deki kablosuz internet mekanlarını listeleyen bir servis wifinerede.com

Artık dışarı çıktığınızda internet erişiminizi nasıl devam ettirebileceğinizi biliyorsunuz. Biz bir kafe ya da restauranta giderken tercihimiz internet bağlantısının var olması oluyor, bunun bir ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz artık ve bizlere bu imkanı sağlayabilen mekanları listelemeye karar verdik. Ve proje detaylandığında ortaya wifinerede.com çıktı. Servisi geliştirmek için çalışmalarımız ise hala devam ediyor. Eşim Can PAÇACI‘nın wifinerede.com yazısı ise ayrıntıları merak edenler için birebir, okumanızı tavsiye ederim.

Sonra bu yorgunluğun üzerine biraz dinlenmem için eşim bana sahip olmayı çok istediğim bir hediye aldı : Bir keman.

Çok güzel ama şu an sadece yay çekmeyi deniyorum, keman çalabilmek o kadar zormuş ki.. Ama sesine aşığım o bambaşka birşey, insanın içini sızlatıyor. Hem güldürüyor, hem ağlatabiliyor. En kısa zamanda derslere başlamayı planlıyorum.

Bir de hala içimizde Marul var, özlüyorum çok. Ama kimseye söylemiyorum…

Ha bu arada yakında süper bir haberle geleceğim :)
gerekligerekli - ama yayımlanmaz


Yorumunuz:

Yıllarca herkesten “İzmir’in kızına da havasına da güven olmaz” lafını duydum. Kızlarının aslında ne kadar dürüst ve güvenilir olduğunu bilenler çok iyi biliyor. Havasına gelince; gayet sıcakkanlı kendisi. Sadece sistematiğe alışmak gerekiyor; ilk ve sonbahar aylarında evden çıkarken ince bir hırka almak hasta olmaya engel. Yazın vücudun doya doya nefes aldığı, titil tiril giysilerin zamanı. [...]

Bir önceki yazı

Artık daha bir sakin olmalıyım hayata karşı, daha bir dingin, daha bir aklı başında olmalıyım. Ama aklımı fazla da alırsam başıma iyice şaşırırım, aslında biraz daha fazla umursamaz olmalıyım.

Artık anne adayıyım.

“Evli ve çocuklu”ya terfi ediyoruz artık.

Can’ım kocamla bana verilen güzel bir hediye…

Çabuk gel bebiko, sağlıkla…

Bir sonraki yazı