Şehnaz Paçacı
kelebek gürültüsü

Can’ıma…

26 Ekim 2010 | Gördüklerim, Sarhoş Kelebek

Bundan 6 yıl önce yaşamın senin yanındayken anlam bulduğunu farketmiştim. İyi ki farketmişim! Şimdiyse evliliğimizin ikinci yılı biterken ve bebeğimizin gelmesine bir ay kalmışken, seni karşıma çıkarana tekrar teşekkür ediyorum. Şimdi sen baba olmaya, ben anne olmaya hazırlanırken, her an olduğu gibi iyi ki varsın, iyi ki benim Can’ımsın diyorum. Kızımızla beraber öpüyoruz ve çok seviyoruz seni. Can’ım kocacım, yıl dönümümüz kutlu olsun.


“Can’ıma…” hakkında 4 yorum var
Avatar
doğancan

Bundan 3 yıl önce İzmit’te sizin de katıldığınız keyifli bir toplantımız olmuştu. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle. Nice nice mutlu yıllar diliyorum. Hep mutlu olun ailecek.


Avatar
Şehnaz Paçacı

Doğancan, blog yazarları toplantısını diyorsun değil mi? O kadar oldu mu ya? :) Benim için de çok keyifli bir toplantıydı, yenilerinde görüşmek üzere, çok teşekkür ederiz :)


Avatar
sevie

Sevginiz hiç bitmesin Şehnaz, Ezgi’nizle daha da çok artsın :) Nice yıllara.


Avatar
Şehnaz Paçacı

Sevie’cim hep birlikte inşallah, sizi de 3′lü görmek ister Paçacı Ailesi :)
gerekligerekli - ama yayımlanmaz


Yorumunuz:

Uzun zamandır istediğim birşeydi, gitmek. Birkaç günlüğüne de olsa uzaklaşmak. Kocam ve karnımdaki bebeğimle sakin bir kaç gün geçirmek…
Sonunda olacak gibi.

Artık ofise de bazı günler gitme kararı aldım. Bir dolu, bir boş geçsin günler. Sakinleşsin herşey.

Bir önceki yazı

Bir başlık yaratmakta çok zorlandım, düşünsene buraya gelmeyeli tam 466 gün geçmiş! Oysa son yazımı daha dün yayınladım sanki. Bu 466 günde neler olmadı ki? En önemlisi, en güzeli, en benim, en canım, en sevdiğim olan Ezgi’m geldi dünyaya, tam 444 gün önce. Hayatımın evliliğimizden sonraki yeni dönüm noktası: 17 Kasım 2010. Ezgi’den sonra elbette [...]

Bir sonraki yazı